Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D10C      1.70 km, 25 m, 6 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Binarová Adéla            UOL0452 C SK UP Olomouc                   20.27         
2. Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk             22.02   + 1.35
3. Kličková Anna             KON0272 C KOB Konice                      26.09   + 5.42
4. Staňková Monika           PLU03   C TJ Sokol Plumlov                32.40   +12.13
5. Marková Ema               STE0252 C SK SKI-OB Šternberk             34.23   +13.56
6. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   38.29   +18.02
7. Černochová Michaela       PLU03   C TJ Sokol Plumlov                42.26   +21.59
   Tesařová Tereza           KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
   Hegedüšová Viktorka       KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D12C      2.60 km, 75 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hálková Eliška            UOL0156 C SK UP Olomouc                   32.27         
2. Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory               42.07   + 9.40
3. Lugrová Natalie           JPV0066 B SK Prostějov                    46.40   +14.13
4. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              48.31   +16.04
5. Šinclová Kateřina         ASU0198 C Magnus Orienteering             53.57   +21.30
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D14C      2.90 km, 85 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Soldánová Tereza          JPV9899 B SK Prostějov                    31.47         
2. Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum  36.03   + 4.16
3. Pilcová Sabina            JPV9898 B SK Prostějov                    36.30   + 4.43
4. Plhalová Šárka            ASU0097 B Magnus Orienteering             36.53   + 5.06
5. Zatloukalová Romana       SSU9950 B SK Severka Šumperk              37.49   + 6.02
6. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               42.21   +10.34
7. Vlachová Kateřina         KON9898 B KOB Konice                      42.57   +11.10
8. Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  46.25   +14.38
9. Jílková Veronika          KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum  56.49   +25.02
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D16C      3.80 km, 115 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      66.45         
2. Hálková Klára             UOL9754 C SK UP Olomouc                   92.30   +25.45
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D18C      4.30 km, 150 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      65.37         
2. Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum  70.52   + 5.15
   Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D21C      5.40 km, 140 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horčičková Vendula        UOL9353 R SK UP Olomouc                   48.55         
 2. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   53.45   + 4.50
 3. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              58.36   + 9.41
 4. Daňková Petra             JPV8575 C SK Prostějov                    66.18   +17.23
 5. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             71.04   +22.09
 6. Černíková Barbora         DOB7878 C KOB Dobruška                    81.39   +32.44
 7. Turzová Margareta         ZLH8450 C OOB TJ Zlaté Hory               84.14   +35.19
 8. Zavadilová Simona         PTE8485 C TJ Sokol Ptení                  96.19   +47.24
 9. Rešová Kateřina           ASU9090 C Magnus Orienteering             96.42   +47.47
    Buiová Andrea             KSU9090 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Ukolova Anastasia         XXZ     C                                  DISK         
    Matoušková Jana           SSU7901 C SK Severka Šumperk               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D35C      4.00 km, 110 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Prostějov                   45.56         
 2. Uchytilová Jana           JPV6677 C SK Prostějov                    48.10   + 2.14
 3. Maťátková Marcela         STE7159 C SK SKI-OB Šternberk             51.43   + 5.47
 4. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              54.15   + 8.19
 5. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              57.52   +11.56
 6. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             59.08   +13.12
 7. Zbraňková Magda           STE7352 C SK SKI-OB Šternberk             59.24   +13.28
 8. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB Prostějov                   62.49   +16.53
 9. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      63.39   +17.43
10. Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum  64.00   +18.04
11. Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory               68.12   +22.16
12. Moskvová Jitka            ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory               69.58   +24.02
13. Švancárová Helena         KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šum  71.19   +25.23
14. Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum  74.39   +28.43
15. Ondráčková Adéla          KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šum  75.16   +29.20
16. Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                   76.17   +30.21
17. Štáblová Michaela         KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šum  82.22   +36.26
18. Zencakova Marie           OAS     C ASPV OA Sumperk                 86.00   +40.04
19. Slavíčková Katka          OOL6955 C SK Haná orienteering           103.59   +58.03
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D45C      3.30 km, 75 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      44.06         
2. Fajkusová Jitka           JPV6773 C SK Prostějov                    45.41   + 1.35
3. Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                    46.44   + 2.38
4. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK UP Olomouc                   52.20   + 8.14
5. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              53.27   + 9.21
6. Hrubanová Věra            UOL5953 C SK UP Olomouc                   55.48   +11.42
7. Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory               59.26   +15.20
8. Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                   62.11   +18.05
9. Felklova Jarmila          OAS     C ASPV OA Sumperk                 63.11   +19.05
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
D55C      2.60 km, 65 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Künstlerová Milada        UOL5651 C SK UP Olomouc                   44.55         
2. Kupcová Věroslava         HSU4850 C Horizont klub Šumperk           54.27   + 9.32
3. Sovišová Eva              SBR5251 C SKOB Bruntál                    60.05   +15.10
4. Skoumalová Marie          KON4589 C KOB Konice                      70.09   +25.14
5. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        78.45   +33.50
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H10C      1.70 km, 20 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             12.44         
 2. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               14.24   + 1.40
 3. Stryk Štěpán              KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šum  15.40   + 2.56
 4. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Prostějov                   16.18   + 3.34
 5. Minx Oliver               JPV0303 C SK Prostějov                    16.44   + 4.00
 6. Karásek Matyáš            ZPV0302 C KOB Prostějov                   17.34   + 4.50
 7. Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.36   + 5.52
 8. Svoboda Radek             STE0207 C SK SKI-OB Šternberk             20.00   + 7.16
 9. Štábl Adam                KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.58   + 8.14
10. Karlíček Marek            KSU0222 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.48   +11.04
11. Štoudek Martin            ASU0448 C Magnus Orienteering             27.00   +14.16
12. Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  27.20   +14.36
13. Beneš Jindřich            KON0404 C KOB Konice                      28.23   +15.39
14. Novák Rostislav           PLU03   C TJ Sokol Plumlov                28.33   +15.49
15. Beneš Jan                 ASU0249 C Magnus Orienteering             30.36   +17.52
16. Hájek Tomáš               STE0200 C SK SKI-OB Šternberk             34.45   +22.01
    Lukašák Šimon             STE0202 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H12C      2.60 km, 75 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB Prostějov                   23.30         
 2. Bořánek Michal            STE0007 B SK SKI-OB Šternberk             24.58   + 1.28
 3. Kroul Josef               ASU0044 B Magnus Orienteering             25.11   + 1.41
 4. Siatka Václav             ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory               34.52   +11.22
 5. Šafář Martin              KSU0105 C Klub vytrvalostních sportů Šum  35.23   +11.53
 6. Šimek Štěpán              UOL0104 B SK UP Olomouc                   39.48   +16.18
 7. Valenta Mikuláš           KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum  44.18   +20.48
 8. Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.43   +24.13
 9. Dadák Petr                JPV0101 C SK Prostějov                    65.56   +42.26
10. Opravil Daniel            ASU0043 C Magnus Orienteering             68.06   +44.36
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H14C      4.00 km, 110 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  40.26         
 2. Matoušek Matěj            KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šum  45.24   + 4.58
 3. Müller Jonáš              KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šum  48.33   + 8.07
 4. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              50.50   +10.24
 5. Kočí Josef                KON9824 A KOB Konice                      51.06   +10.40
 6. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   54.04   +13.38
 7. Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum  55.06   +14.40
 8. Vystavěl Ondřej           JPV9807 A SK Prostějov                    58.42   +18.16
 9. Dostál Pavel              KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šum  61.20   +20.54
10. Ondráček Radek            KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šum  84.41   +44.15
11. Beneš Miroslav            KON9915 C KOB Konice                      94.08   +53.42
12. Mazanec Jakub             UOL9800 C SK UP Olomouc                   97.22   +56.56
    Janečka Viktor            JPV9917 B SK Prostějov                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H16C      4.40 km, 140 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Žovinec Lukáš             UOL9605 B SK UP Olomouc                   51.40         
2. Chvátal Štěpán            UOL9600 C SK UP Olomouc                   58.20   + 6.40
3. Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk              63.23   +11.43
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H18C      5.20 km, 170 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Fajkus Radim              JPV9509 B SK Prostějov                    50.12         
2. Pavlík Marek              ZLH9501 B OOB TJ Zlaté Hory               71.16   +21.04
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H21K      5.50 km, 160 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               48.50         
2. Kopecký David             UOL7800 C SK UP Olomouc                   62.44   +13.54
3. Novotny Jakub             KON     C KOB Konice                      66.24   +17.34
4. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  71.26   +22.36
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H21L      7.50 km, 400 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              61.34         
 2. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  68.58   + 7.24
 3. Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk              70.37   + 9.03
 4. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             72.47   +11.13
 5. Klváček Aleš              PTE8527 C TJ Sokol Ptení                  73.37   +12.03
 6. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             73.41   +12.07
 7. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             76.52   +15.18
 8. Fendrych Michal           STE7607 C SK SKI-OB Šternberk             78.44   +17.10
 9. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             78.47   +17.13
10. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    81.53   +20.19
11. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              85.11   +23.37
12. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  86.03   +24.29
13. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               91.01   +29.27
14. Hodač Karel               JPV7927 C SK Prostějov                    92.08   +30.34
15. Rozsíval Alois            KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum 108.25   +46.51
16. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                  117.50   +56.16
    Doležel Ondřej            STE9202 E SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H35C      5.90 km, 155 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Maťátko Miloslav          STE6703 C SK SKI-OB Šternberk             48.45         
 2. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      52.13   + 3.28
 3. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             54.42   + 5.57
 4. Souček Jan                SSU6504 C SK Severka Šumperk              55.34   + 6.49
 5. Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering             55.54   + 7.09
 6. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             56.14   + 7.29
 7. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      59.27   +10.42
 8. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   59.33   +10.48
 9. Hálek Jan                 UOL7000 C SK UP Olomouc                   64.50   +16.05
10. Matoušek Milan            KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šum  65.24   +16.39
11. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             66.38   +17.53
12. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    66.46   +18.01
13. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                   71.03   +22.18
14. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice        71.37   +22.52
15. Sita Vratislav            SSU7341 C SK Severka Šumperk              76.27   +27.42
16. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   83.31   +34.46
17. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk              92.05   +43.20
18. Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šum  92.36   +43.51
19. Karásek Martin            ZPV7301 C KOB Prostějov                   94.21   +45.36
20. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  97.52   +49.07
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H45C      4.80 km, 170 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering            43.01         
 2. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   44.27   + 1.26
 3. Zencak Jaroslav           OAS     C ASPV OA Sumperk                 50.12   + 7.11
 4. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    51.29   + 8.28
 5. Kulich Jaroslav           STE6321 C SK SKI-OB Šternberk             53.14   +10.13
 6. Dokoupil Vojtěch          ZPV6425 C KOB Prostějov                   53.38   +10.37
 7. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   53.44   +10.43
 8. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                54.41   +11.40
 9. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    56.13   +13.12
10. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            66.59   +23.58
11. Janošík Antonín           UOL5201 C SK UP Olomouc                   77.54   +34.53
12. Světnický Alexandr        STE6333 C SK SKI-OB Šternberk             82.18   +39.17
13. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB Prostějov                  100.42   +57.41
14. Slavíček Stanislav        OOL6708 C SK Haná orienteering           108.08   +65.07
    Komínek Jaroslav          KON5713 C KOB Konice                       DISK         
MS  Soviš Ivo                 SBR7101 C SKOB Bruntál                    74.29   +31.28
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H55C      3.90 km, 105 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.40         
2. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               48.22   + 0.42
3. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  51.01   + 3.21
4. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        53.27   + 5.47
5. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             54.18   + 6.38
6. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              55.53   + 8.13
7. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB Prostějov                   60.11   +12.31
8. Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                    61.14   +13.34
   Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                     DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
H65C      2.60 km, 60 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    38.39         
2. Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C SKOB Bruntál                    40.04   + 1.25
3. Soviš Ivan                SBR4601 C SKOB Bruntál                    41.56   + 3.17
4. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Prostějov                   44.10   + 5.31
5. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             60.48   +22.09
6. Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                   67.57   +29.18
7. Hynek Vladimír            ZPV3511 C KOB Prostějov                   98.27   +59.48
8. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk             100.10   +61.31
   Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SK UP Olomouc                    DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
HDR      1.60 km, 20 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matečná Sofie             JPV0567 C SK Prostějov                    18.23         
 2. Karlickova Barbora        KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  19.57   + 1.34
 3. Sneiderova Danielka       ASU     C Magnus Orienteering             21.43   + 3.20
 4. Černoch Martin            PLU05   C TJ Sokol Plumlov                22.32   + 4.09
 5. Plhal Lukas               ASU     C Magnus Orienteering             24.27   + 6.04
 6. Moskvová Agáta            ZLH0551 C OOB TJ Zlaté Hory               25.58   + 7.35
 7. Navratilova Maruska       ASU     C Magnus Orienteering             26.14   + 7.51
 8. Ondráček Viktor           KSU06   C Klub vytrvalostních sportů Šum  34.19   +15.56
 9. Šťastný Richard           UOL     C SK UP Olomouc                   34.45   +16.22
10. Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk             35.42   +17.19
11. Strykova Karolina         KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  35.59   +17.36
12. Reichlová Pavla           KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.06   +23.43
13. Reichlova Lucie           KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.07   +23.44
    Vojtek Jonas              DOB     C KOB Dobruška                     DISK         
MS  Minář Zdeněk              ASU6649 C Magnus Orienteering             22.17   + 3.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
DH10N      2.40 km, 25 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janků Martin              STE0404 C SK SKI-OB Šternberk             18.31         
 2. Sotkova Anicka            UOL     C SK UP Olomouc                   18.36   + 0.05
 3. Hájek Marek               STE0400 C SK SKI-OB Šternberk             20.32   + 2.01
 4. Štábl Patrik              KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šum  22.32   + 4.01
 5. Sotek Adam                UOL     C SK UP Olomouc                   24.51   + 6.20
 6. Maťátko Václav            STE0500 C SK SKI-OB Šternberk             31.52   +13.21
 7. Stastna Karolina          UOL     C SK UP Olomouc                   34.17   +15.46
 8. Hudos Tomáš               KSU04   C Klub vytrvalostních sportů Šum  35.52   +17.21
 9. Halabrin Petr             PLU     C TJ Sokol Plumlov                38.35   +20.04
10. Heclová Marie             KSU04   C Klub vytrvalostních sportů Šum  40.52   +22.21
11. Lukašáková Sára           STE0450 C SK SKI-OB Šternberk             44.53   +26.22
12. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   49.01   +30.30
    Kucerova Katerina         KON     C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 20.10.2012 21:07
20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012
P      2.80 km, 50 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    26.49         
 2. Binarova Jitka            UOL     C SK UP Olomouc                   33.02   + 6.13
 3. Sovis Jakub               SBR9301 C SKOB Bruntál                    37.31   +10.42
 4. Šťastný Marián            UOL     C SK UP Olomouc                   38.09   +11.20
 5. Ehlova Martina            PTE     C TJ Sokol Ptení                  40.45   +13.56
 6. Zatloukalová Eva          SSU     C SK Severka Šumperk              48.48   +21.59
 7. Plhal David               ASU     C Magnus Orienteering             49.19   +22.30
 8. Sotkova Irena             UOL     C SK UP Olomouc                   59.07   +32.18
 9. Novotná Jitka             ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory               60.33   +33.44
10. Sotek Ivo                 UOL     C SK UP Olomouc                   66.18   +39.29
11. Hajkova Stanislava        STE     C SK SKI-OB Šternberk             74.07   +47.18
12. Daňková Jana              JPV6060 C SK Prostějov                    96.24   +69.35
13. Svarc Frantisek           KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum 103.41   +76.52
14. Navratil Miroslav         UOL     C SK UP Olomouc                  120.18   +93.29
15. Kopecká Jitka             UOL7750 C SK UP Olomouc                  120.55   +94.06
    Smekalova Jana            UOL     C SK UP Olomouc                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------