Kategorie D10C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    25 m,  6 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:10:00 ......................... VAK C 14 = 11:14:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 18 = 11:18:00 ? Staňková Monika PLU 03 C 22 = 11:22:00 neregistro 446409 Hegedüšová Viktorka KSU 0353 C 26 = 11:26:00 ? Černochová Michaela PLU 03 C 30 = 11:30:00 neregistro 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 34 = 11:34:00 2035721 Marková Ema STE 0252 C 38 = 11:38:00 446428 Tesařová Tereza KSU 0393 C 42 = 11:42:00 515427 Kličková Anna KON 0272 C 46 = 11:46:00 2027230 Smolková Sabina STE 0250 C 50 = 11:50:00

Kategorie D12C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    75 m,  7 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 11:10:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 15 = 11:15:00 ? Šinclová Kateřina ASU 0198 C 20 = 11:20:00 428247 Hálková Eliška UOL 0156 C 25 = 11:25:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 30 = 11:30:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 B 35 = 11:35:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 40 = 11:40:00 52523 Skoupá Vendula STE 0152 C 45 = 11:45:00

Kategorie D14C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    85 m,  9 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 12 = 11:12:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 920661 Plhalová Šárka ASU 0097 B 22 = 11:22:00 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 27 = 11:27:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 32 = 11:32:00 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 37 = 11:37:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 B 42 = 11:42:00 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 47 = 11:47:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 52 = 11:52:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 B 57 = 11:57:00 2025342 Zatloukalová Romana SSU 9950 B 62 = 12:02:00 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 67 = 12:07:00

Kategorie D16C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   115 m, 11 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:11:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 15 = 11:15:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 19 = 11:19:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 B 23 = 11:23:00 428280 Hálková Klára UOL 9754 C 27 = 11:27:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 A 31 = 11:31:00

Kategorie D18C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   150 m, 10 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 11:05:00 443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 10 = 11:10:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 15 = 11:15:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 20 = 11:20:00 8849 Vítková Lucie JPV 9474 B 25 = 11:25:00

Kategorie D21C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení   140 m, 13 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 11 = 11:11:00 ......................... VAK C 15 = 11:15:00 681856 Černíková Barbora DOB 7878 C 19 = 11:19:00 52861 Daňková Petra JPV 8575 C 23 = 11:23:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 27 = 11:27:00 301586 Turzová Margareta ZLH 8450 C 31 = 11:31:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 35 = 11:35:00 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 R 39 = 11:39:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7901 C 43 = 11:43:00 53669 Adámková Klára ASU 8899 C 47 = 11:47:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 51 = 11:51:00 52856 Rešová Kateřina ASU 9090 C 55 = 11:55:00 8829 Boháčová Lucie PTE 8771 C 59 = 11:59:00

Kategorie D35C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   110 m, 10 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 6 = 11:06:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 9 = 11:09:00 2027233 Švancárová Helena KSU 7252 C 12 = 11:12:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 15 = 11:15:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 18 = 11:18:00 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 21 = 11:21:00 421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 24 = 11:24:00 443099 Ondráčková Adéla KSU 7676 C 27 = 11:27:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 30 = 11:30:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 33 = 11:33:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 36 = 11:36:00 2032185 Zencakova Marie OAS C 39 = 11:39:00 neregistro ? Štáblová Michaela KSU 7787 C 42 = 11:42:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 45 = 11:45:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 48 = 11:48:00 52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 51 = 11:51:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 54 = 11:54:00 52535 Zbraňková Magda STE 7352 C 57 = 11:57:00 ? Siatková Silvie ZLH 7451 C 60 = 12:00:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 63 = 12:03:00 ? Moskvová Jitka ZLH 7551 C 66 = 12:06:00 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 69 = 12:09:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 72 = 12:12:00

Kategorie D45C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    75 m, 10 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 6 = 11:06:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 11 = 11:11:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 16 = 11:16:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 21 = 11:21:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 26 = 11:26:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 31 = 11:31:00 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 36 = 11:36:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 41 = 11:41:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 46 = 11:46:00 433098 Felklova Jarmila OAS C 51 = 11:51:00 neregistro

Kategorie D55C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    65 m,  9 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 19 = 11:19:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 24 = 11:24:00 8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 29 = 11:29:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 34 = 11:34:00 416038 Sovišová Eva SBR 5251 C 39 = 11:39:00

Kategorie DH10N

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  2.40 km, převýšení    25 m,  6 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 4 = 11:04:00 ......................... VAK C 8 = 11:08:00 ......................... VAK C 12 = 11:12:00 52512 Maťátko Václav STE 0500 C 16 = 11:16:00 ? Hudos Tomáš KSU 04 C 20 = 11:20:00 neregistro 2035728 Janků Martin STE 0404 C 24 = 11:24:00 ? Knyplová Tereza KSU 04 C 28 = 11:28:00 neregistro ? Mošová Valentýna UOL C 32 = 11:32:00 neregistro 446437 Štábl Patrik KSU 0606 C 36 = 11:36:00 ? Sotkova Anicka UOL C 40 = 11:40:00 neregistro 2035723 Lukašáková Sára STE 0450 C 44 = 11:44:00 ? Heclová Marie KSU 04 C 48 = 11:48:00 neregistro ? Sotek Adam UOL C 52 = 11:52:00 neregistro 2027237 Hájek Marek STE 0400 C 56 = 11:56:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 60 = 12:00:00

Kategorie H10C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení    20 m,  6 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 6 = 11:06:00 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 9 = 11:09:00 2027218 Světnický František STE 0204 C 12 = 11:12:00 420442 Hecl František KSU 0201 C 15 = 11:15:00 2032142 Svoboda Radek STE 0207 C 18 = 11:18:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 21 = 11:21:00 416748 Beneš Jan ASU 0249 C 24 = 11:24:00 443087 Štábl Adam KSU 0401 C 27 = 11:27:00 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 30 = 11:30:00 2027240 Hájek Tomáš STE 0200 C 33 = 11:33:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 36 = 11:36:00 52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 39 = 11:39:00 426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 42 = 11:42:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 45 = 11:45:00 ? Novák Rostislav PLU 03 C 48 = 11:48:00 neregistro ? Minx Oliver JPV 0303 C 51 = 11:51:00 2032192 Lukašák Šimon STE 0202 C 54 = 11:54:00 446412 Karlíček Marek KSU 0222 C 57 = 11:57:00 53112 Štoudek Martin ASU 0448 C 60 = 12:00:00

Kategorie H12C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    75 m,  8 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 11:02:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 2045211 Dadák Petr JPV 0101 C 12 = 11:12:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 17 = 11:17:00 53565 Kroul Josef ASU 0044 B 22 = 11:22:00 428210 Karásek Adam ZPV 0001 B 27 = 11:27:00 886719 Prudík Lukáš ASU 0047 C 32 = 11:32:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 37 = 11:37:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 42 = 11:42:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 47 = 11:47:00 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 52 = 11:52:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 B 57 = 11:57:00 301587 Siatka Václav ZLH 0000 C 62 = 12:02:00 49316 Šafář Martin KSU 0105 C 67 = 12:07:00

Kategorie H14C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   110 m, 10 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 9 = 11:09:00 ......................... VAK C 13 = 11:13:00 52258 Dostál Pavel KSU 9910 B 17 = 11:17:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 21 = 11:21:00 446448 Jílek Ondřej KSU 9908 B 25 = 11:25:00 1007539 Kočí Josef KON 9824 A 29 = 11:29:00 446440 Havlíček Ondřej KSU 9800 B 33 = 11:33:00 361927 Beneš Miroslav KON 9915 C 37 = 11:37:00 53652 Müller Jonáš KSU 9906 B 41 = 11:41:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 45 = 11:45:00 53662 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 49 = 11:49:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 53 = 11:53:00 443076 Ondráček Radek KSU 9933 B 57 = 11:57:00 253805 Janečka Viktor JPV 9917 B 61 = 12:01:00 52575 Matoušek Matěj KSU 0005 B 65 = 12:05:00

Kategorie H16C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   140 m, 11 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 31 = 11:31:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 36 = 11:36:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 41 = 11:41:00 2023805 Chvátal Štěpán UOL 9600 C 46 = 11:46:00

Kategorie H18C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení   170 m, 13 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 6 = 11:06:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 B 11 = 11:11:00

Kategorie H21K

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   160 m, 15 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 11:30:00 ......................... VAK C 35 = 11:35:00 8759 Kuchar Jiri XXX C 40 = 11:40:00 neregistro 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 45 = 11:45:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 C 50 = 11:50:00 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 55 = 11:55:00

Kategorie H21L

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení   400 m, 13 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 11:01:00 ......................... VAK C 5 = 11:05:00 ......................... VAK C 9 = 11:09:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 13 = 11:13:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 17 = 11:17:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 21 = 11:21:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 25 = 11:25:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 29 = 11:29:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 E 33 = 11:33:00 52430 Jirka Michal PTE 8403 C 37 = 11:37:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 41 = 11:41:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 45 = 11:45:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 49 = 11:49:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 53 = 11:53:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 57 = 11:57:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 61 = 12:01:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 65 = 12:05:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 69 = 12:09:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 73 = 12:13:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 77 = 12:17:00

Kategorie H35C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  5.90 km, převýšení   155 m, 16 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 1 = 11:01:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 5 = 11:05:00 52566 Matoušek Milan KSU 6701 C 9 = 11:09:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 13 = 11:13:00 2027203 Souček Jan SSU 6504 C 17 = 11:17:00 2027234 Smolka Martin STE 7100 C 21 = 11:21:00 436448 Hálek Jan UOL 7000 C 25 = 11:25:00 446432 Štábl Roman KSU 7501 C 29 = 11:29:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 33 = 11:33:00 52573 Sita Vratislav SSU 7341 C 37 = 11:37:00 neregistro 886282 Smékal David UOL 7503 C 41 = 11:41:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 45 = 11:45:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 49 = 11:49:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 53 = 11:53:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 57 = 11:57:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 61 = 12:01:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 65 = 12:05:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 69 = 12:09:00 980364 Maťátko Miloslav STE 6703 C 73 = 12:13:00 433096 Karásek Martin ZPV 7301 C 77 = 12:17:00 52409 Hubáček Martin CEL 7015 C 81 = 12:21:00

Kategorie H45C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   170 m, 13 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 3 = 11:03:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 426375 Světnický Alexandr STE 6333 C 11 = 11:11:00 52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 15 = 11:15:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 19 = 11:19:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 23 = 11:23:00 342667 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 27 = 11:27:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 31 = 11:31:00 52531 Albert František OOL 5804 C 35 = 11:35:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 39 = 11:39:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 43 = 11:43:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 47 = 11:47:00 438025 Janošík Antonín UOL 5201 C 51 = 11:51:00 895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C 55 = 11:55:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 59 = 11:59:00 2020735 Frydrychovský Josef UOL 5900 C 63 = 12:03:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 67 = 12:07:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 71 = 12:11:00 52462 Zencak Jaroslav OAS C 75 = 12:15:00 neregistro

Kategorie H55C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   105 m, 12 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 8 = 11:08:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 13 = 11:13:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 18 = 11:18:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 23 = 11:23:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 28 = 11:28:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 33 = 11:33:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 38 = 11:38:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 43 = 11:43:00 52747 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 48 = 11:48:00

Kategorie H65C

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení    60 m, 10 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 18 = 11:18:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 22 = 11:22:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 26 = 11:26:00 416037 Soviš Ivan SBR 4601 C 30 = 11:30:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 34 = 11:34:00 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 38 = 11:38:00 51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 42 = 11:42:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 46 = 11:46:00 232042 Hynek Vladimír ZPV 3511 C 50 = 11:50:00

Kategorie HDR

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  1.60 km, převýšení    20 m,  6 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 416040 Holub Mikuláš SBR 0500 C 0 = 11:00:00 2045208 Matečná Sofie JPV 0567 C 0 = 11:00:00 53003 Minář Zdeněk ASU 6649 C 0 = 11:00:00 ? Moskvová Agáta ZLH 0551 C 0 = 11:00:00 neregistro 416715 Navratilova Maruska ASU C 0 = 11:00:00 neregistro ? Ondráček Viktor KSU 06 C 0 = 11:00:00 neregistro 53690 Plhal Lukas ASU C 0 = 11:00:00 neregistro 53654 Reichlová Pavla KSU C 0 = 11:00:00 neregistro 416716 Sneiderova Danielka ASU C 0 = 11:00:00 neregistro 426369 Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 11:00:00 ? Černoch Martin PLU 05 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šťastný Richard UOL C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šťastná Karolína UOL C 0 = 11:00:00 neregistro

Kategorie P

20.10.2012 6. Hanacky zebricek podzim 2012 - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    50 m,  9 kontrol           tištěno 17.10.2012   19:48

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 8883 Daňková Jana JPV 6060 C 0 = 11:00:00 2049535 Kopecká Jitka UOL 7750 C 0 = 11:00:00 52544 Kroul Josef ASU 7302 C 0 = 11:00:00 301263 Navratil Miroslav UOL C 0 = 11:00:00 neregistro ? Novotná Jitka ZLH 7051 C 0 = 11:00:00 neregistro ? Smekalova Jana UOL C 0 = 11:00:00 neregistro ? Sotek Ivo UOL C 0 = 11:00:00 neregistro ? Sotkova Irena UOL C 0 = 11:00:00 neregistro 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 0 = 11:00:00 2027210 Zatloukalová Eva SSU C 0 = 11:00:00 neregistro ? Šťastný Marián UOL C 0 = 11:00:00 neregistro